logo

Про духовну спадщину поета-пісняра Валерія Болотова та ще раз про гуманітарну допомогу

Шановні чорнобильці, якщо ви з будь-яких причин відсутні в списках ліквідаторів аварії на ЧАЕС Західного Донбасу, телефонуйте за номерами 050-635-04-09, 093-279-42-98.

Інтерв’ю з людиною-легендою чорнобильського руху Валерієм Болотовим

Валерій Григорович Болотов – учасник ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, інвалід І групи, поет-пісняр, почесний член Спілки письменників України, організатор та перший голова товариства "Чорнобиль", нагороджений шістьма орденами та 62 медалями, у тому числі орденом "За мужність" ІІІ-го ступеня.

Валерій Болотов – лауреат багатьох міжнародних поетичних фестивалів та конкурсів. Написав вірші та прозу про Чорнобильську трагедію. Це книги-фотоальбоми, які розповідають про техногенну катастрофу та її жахливі наслідки, про героїзм та громадянську мужність ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС…

У неділю, на Трійцю, побували в Харкові та зустрілись з побратимами:

Віктором Жігаевим, заступником харківської обласної організації "Союз Чорнобиль України", та людиною-легендою чорнобильського руху Валерієм Болотовим. Про Валерія Григоровича – в наступному сюжеті, а зараз – інтерв’ю з Віктором Олександровичем, який нас провіз деякими містами Харкова та показав зруйновані дома, де жили чорнобильці, і він також там жив…

Після вчорашнього сюжету ми написали звернення до СБУ

Багато хто вважає, що Данило Гетманцев – агент ФСБ та проросійський діяч. В українській Вікіпедії є навіть окремий розділ, де факт за фактом доводяться його проросійськи погляди.

Саме тому ми і звернулись до Служби безпеки України, щоб вона ще раз перевірила зв’язки Гетманцева з іноземними спецслужбами та взяла народного депутата під особистий контроль.

Треба пам’ятати, що крім ворогів зовнішніх, у нас є вороги і внутрішні, які теж працюють на знищення держави. І з ними треба боротись!

Гетманцев повинен не тільки піти геть, а й відповісти за скоєні злочини!

"Самозахист підприємців" Павлограда приєднується до українських підприємців, які написали відкритого листа президенту Зеленському з вимогою звільнити голову комітету Верховної Ради з фінансів, податкової та митної політики Данила Гетманцева.

Цей посадовець не тільки заважає Україні зробити економічний прорив, через його діяльність багато підприємців взагалі були вимушені закрити свій бізнес та шукати кращої долі за кордоном!

Інтерв’ю з людиною-легендою Чорнобильського руху Валерієм Болотовим, який і сьогодні залишається в Харкові

Також ми підготували для вас декілька чорнобильських пісень наприкінці. Давайте в ці поминальні дні згадаємо тих, хто вже пішов від нас, давайте згадаємо Чорнобиль…

Добрий ранок, ми з Чорнобиля. А це – Україна!

Як під час війни відзначили День пам’яті Чорнобильської трагедії в Дніпрі, Харкові та Кам’янскому.

Ліквідатори аварії на ЧАЄС впевнені, що наступну дату 26 квітня вони зустрінуть в свободній, незалежній Україні, яка вже перемогла!

Особлива дата для чорнобильців

Вони спасли весь світ від самої страшної техногенної катастрофи в історії людства.